UA-168.755.523-1
 

Hidrografik / Batimetrik ve Lidar Yazılımları                                                               

WASSP Multibeam Batimetrik Sistem

Firmamız MARİNMET ŞTİ, Dünyaca ünlü Hollanda firması “BEAMWORX BV”nin Türkiye temsilcisi  olarak hizmet vermektedir. BeamworX  Ürünleri Hidrografik  / Batimetrik Araştırma, Tarama şirketleri, Liman Otoriteleri ve dünya çapındaki Devlet Kurumları tarafından kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra Wassp Multibeam Echosounder Hidrografik Sisteminin de satış ve eğitim tarafımızca verilmektedir. 

BEAMWORX ; Multibeam ,Singlebeam Ölçmeleri,  İnsansız Hava ve Deniz Araçları ile elde edilen tüm verileriniz kolay elde etme, değerlendirme gibi çalışmalarınızı düşük maliyet, kısa süre, yüksek çözünürlük ve doğrulukta üretebilirsiniz İnsansız Hava ve Deniz Araçları ve de Lazer tarama verilerini kolay elde etme, değerlendirme gibi çalışmalarınızı düşük maliyet, kısa süre, yüksek çözünürlük ve doğrulukta üretebilirsiniz. Ürünlerimizin Eğitimi tarafımızca ücretsiz verilmektedir.

marinmet.png

Yazılımlarımız;

marinmet.png

AutoClean                  

marinmet.png

AutoPatch           

marinmet.jpg

SBEdit              

marinmet.png

NavAQ 

Reef-Bathymetry.jpg

WASSP Multibeam Sistem: IHO ( Uluslararası Hidrografi Örgütü ) tarafından onaylanan Yüksek çözünürlü, Dünyanın en uygun maliyetli, Profesyonel Multibeam ( Çok Işınlı ) - Batimetrik Haritalama çözümlerinden biridir. Wassp Multibeam Echosounder 400 metre derinliğe kadar 120 derecelik açı ile kusursuz çalışmaktadır.  

Wassp Multibeam Sistem; Kendi arayüz yazılımının yanı sıra HYPACK, Beamworx EIVA ve QINSY gibi diğer hidrografik yazılımlar ile entegre kullanılmaktadır. Ürünlerimiz Donanım ve Yazılım olarak bir bütün ve ya perakende sunulmaktadır.

 

Satış sonrası Yazılım ve Donanım eğitimlerimiz verilmektedir

ses.png
WASSP_SeeItAll-Vert.jpg

Ürünlerimizi Kullanan Bazı Kurum ve kuruluşlar

4.png
2.png
5.png
3.png
10.png
11.png
12.png
6.png
9.png
nAVİGAT.png
7.png
13.png
JAN.jpg
indir.png

Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz