Konumlandırma Hizmetleri

MARİNMET; Deniz içinde yüksek hassasiyetli konumlandırma sistemine ait yazılım tarafımızdan yapılmış özel bir GNSS-GIS yazılımdır. Yüzer vasıtalar, Deniz deşarj hatları, Deniz tarama ve dolgu çalışmaları, Sualtı beton blok montajı sahil tahkimatları, ( Tetrapod, Xblok v.b ) Anroşman, Kazık çakım ekipmanları, gibi projelerde kullanılmaktadır. 

Şirket içi geliştirdiğimiz yazılım ile Her türlü iş makinalarının entegrasyonu sayesinde ,insan hatasından uzak verimli ve doğru inşaat hizmet vermekteyiz. Sistem 4 adet Jeodezik GPS, Derinlik ve Hassas eğim sensörü ile Mevcut vaziyet planı üzerinde Real-Time çalışmaktadır.  Proje kriterlerinin ve hava şartlarının uygunluğu doğrultusunda deniz içerisinde istenilen hassasiyette yatay ve düşey konumlandırma yapılarak çalışma yürütülür. Konumlandırma sonrası yapılan işlerin deniz içerisindeki Asbuilt X,Y,Z değerleri elde edilmekte ve mevcut durum uygulama projesine işlenerek işverene sunulur. Firmamız ca gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızı, İdare / İşveren tarafından Real-time uzaktan  Bilgisayar ortamında da takip ve izleme olanağı sağlanmaktadır..

ÖZEL YAZILIMLARIMIZ
•    Coğrafi Tabanlı Veri Toplama Yazılımı.
•    Yüzer vasıta konumlandırma yazılımı
•    Batimetri Harita Yazılımı.
•    Makine Kontrol Sistem Yazılımı.
•    Deniz Dolgu Kazı Ölçme ve Aplikasyon Yazılımı.
•    Savunma Sanayi Ölçme Yazılımları.
Projeye Özel Geliştirilmiş Yazılımlarımız  Kullanarak Her Türlü Deniz İnşaat, Proje Uygulama, Ölçme Sistemleri ve Harita Hizmetleri tarafımızdan verilmektedir.